OpenPublish (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: more
gu: વધુ

en: Article
gu: લેખ

en: Search
gu: શોધ

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
