OpenPublish (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: more
sr: још

en: Article
sr: Чланак

en: Search
sr: Претрага

en: Menu
sr: Мени

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Branding
sr: Брендирање

en: Footer First
sr: Прво заглавље
