OpenPublish (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: more
bs: još

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Menu
bs: Meni

en: All
bs: Sve

en: Address
bs: Adresa

en: Profile
bs: Profil

en: Apply
bs: Primjeni
