OpenPublish (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: more
lt: daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Section
lt: Sekcija

en: Menu
lt: Meniu

en: All
lt: Visi

en: Address
lt: Adresas

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Profile
lt: Profilis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Features
lt: Savybės

en: Caption
lt: Antraštė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: Context
lt: Kontekstas

en: Preface First
lt: Antraštė pirma

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu
