OpenPublish (7.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Search
am: ፈልግ
