OpenPublish (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (39 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Content
da: Indhold

en: more
da: mere

en: Article
da: Artikel

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Section
da: Sektion

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: All
da: Alle

en: Address
da: Adresse

en: Desc
da: Faldende

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Profile
da: Profil

en: Defaults
da: Standarder

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: Caption
da: Undertekst

en: Photo
da: Foto

en: Apply
da: Udfør

en: Biography
da: Biografi

en: 1 comment | @count comments
da[0]: 1 kommentar
da[1]: @count kommentarer

en: Organization
da: Organisation

en: Context
da: Kontekst

en: Offset
da: Forskydning

en: Related Content
da: Relateret indhold

en: Page Top
da: Sidetop

en: Page Bottom
da: Sidebund

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Blog Post
da: Blogindlæg

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Sort By
da: Sortér efter

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar

en: Asc
da: Stigende

en: Latest blog posts
da: Seneste blogindlæg
