OpenPublish (7.x-1.0-beta5) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: more
my: ပို၍

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Menu
my: မီနူး

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
