OpenPublish (7.x-1.0-beta7) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: more
oc: mai

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Section
oc: Seccion

en: Menu
oc: Menú

en: All
oc: Tot

en: Address
oc: Adreça

en: Profile
oc: Perfil

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Apply
oc: Aplicar

en: Context
oc: Contèxte

en: Offset
oc: Decalatge

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Sort By
oc: Triar per

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina

en: User Bar First
oc: Primièra barra d'utilizaire
