OpenPublish (7.x-1.0-beta9) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: 1 comment | @count comments
dz[0]: བསམ་བཀོད་༡།
dz[1]: %count བསམ་བཀོད་ཚུ།
