OpenPublish (7.x-1.0-beta9) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: more
hr: više

en: Article
hr: Članak

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Section
hr: Sekcija

en: Menu
hr: Izbornik

en: All
hr: Svi

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Profile
hr: Profil

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Last Name
hr: Prezime

en: Features
hr: Značajke

en: Apply
hr: Primjeni

en: 1 comment | @count comments
hr[0]: @count komentar
hr[1]: @count komentara
hr[2]: @count komentara

en: Context
hr: Kontekst

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Asc
hr: Uzlazno
