OpenPublish (7.x-1.0-beta9) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: 1 comment | @count comments
km[0]: មតិយោបល់ @count

en: Context
km: បរិបទ

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង
