OpenPublish (7.x-1.0-beta9) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka
