OpenPublish (7.x-1.0-beta9) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: more
nn: meir

en: Article
nn: Artikkel

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: All
nn: Alle

en: Address
nn: Adresse

en: Blog
nn: Blogg

en: Apply
nn: Bruk

en: 1 comment | @count comments
nn[0]: 1 kommentar
nn[1]: @count kommentarar

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: - All -
nn: - Alle -
