OpenPublish (7.x-1.0-beta9) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: more
ps: نور

en: Article
ps: مقاله

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: All
ps: ټول

en: Caption
ps: نوم

en: Apply
ps: تطبيقول

en: 1 comment | @count comments
ps[0]: ۱ څرګندون
ps[1]: @count څرګندونې

en: - All -
ps: - ټول -
