OpenPublish (7.x-1.0-beta9) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: more
sq: tjetër

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Menu
sq: Menuja

en: All
sq: Të gjitha

en: Blog
sq: Ditari

en: Profile
sq: Profili

en: 1 comment | @count comments
sq[0]: 1 koment
sq[1]: @count komente

en: Context
sq: Konteksti
