OpenPublish (7.x-1.0-beta6) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: All
bo: ཡོངས

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: 1 comment | @count comments
bo[0]: དཔྱད་གཏམ་@count

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
