OpenPublish (7.x-1.0-alpha9) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: more
jv: pepaké

en: Article
jv: Artikel

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Profile
jv: Profil

en: 1 comment | @count comments
jv[0]: 1 komèntar
jv[1]: @count komèntar

en: Context
jv: Konték

en: Main menu
jv: Menu utama

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Asc
jv: Urut Maju
