OpenPublish (7.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Menu
ml: മെനു

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്
