OpenPublish (7.x-1.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: more
ne: धेरै

en: Article
ne: लेख

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: All
ne: सबै

en: Blog
ne: ब्लग

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Features
ne: विशेषताहरू

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
