OpenPublish (7.x-1.0-beta5) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: more
te: మరిన్ని

en: Article
te: వ్యాసం

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Menu
te: మెనూ

en: All
te: అన్నీ

en: Address
te: చిరునామా

en: Blog
te: బ్లాగు

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: 1 comment | @count comments
te[0]: 1 వ్యాఖ్య
te[1]: @count వ్యాఖ్యలు

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు

en: Context
te: సందర్భం

en: - All -
te: - అన్ని -
