OpenPublish (7.x-1.0-alpha8) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: more
ur: مزید

en: Article
ur: مضمون

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Menu
ur: مینیو

en: Blog
ur: بلاگ

en: Profile
ur: پروفائیل

en: 1 comment | @count comments
ur[0]: ۱ تبصرہ
ur[1]: @count تبصرے
