OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Author
af: Outeur

en: more
af: meer

en: Article
af: Artikel

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Profile
af: Profiel

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
