OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Author
ar: المؤلف

en: more
ar: المزيد

en: Article
ar: مقال

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Teaser
ar: موجز

en: All
ar: الكل

en: Media
ar: ميديا

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: Blog
ar: المدونة

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Features
ar: الخصائص

en: Caption
ar: شرح

en: Video
ar: فيديو

en: Apply
ar: تطبيق

en: Context
ar: السياق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
