OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Author
ast: Autor

en: more
ast: más

en: Article
ast: Artículu

en: Reset
ast: Reafitar

en: All
ast: Too

en: Blog
ast: Blogue

en: Profile
ast: Perfil
