OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: more
bg: още

en: Article
bg: Статия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Teaser
bg: Резюме

en: All
bg: Всички

en: Media
bg: Медия

en: Address
bg: Адрес

en: Blog
bg: Блог

en: Profile
bg: Профил

en: Apply
bg: Търси
