OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Author
bn: লেখক

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: All
bn: সমস্ত

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Blog
bn: ব্লগ

en: Profile
bn: প্রোফাইল
