OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Author
bs: Autor

en: more
bs: još

en: Teaser
bs: Sažetak

en: All
bs: Sve

en: Address
bs: Adresa

en: Profile
bs: Profil

en: Apply
bs: Primjeni
