OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Author
cs: Autor

en: more
cs: více

en: Article
cs: Článek

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: All
cs: Vše

en: Media
cs: Média

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Profile
cs: Profil

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Caption
cs: Popisek

en: Apply
cs: Použít

en: Biography
cs: Biografie

en: Context
cs: Kontext

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Sort By
cs: Seřadit dle

en: Asc
cs: Vzestupně
