OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Author
cy: Awdur

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: All
cy: I gyd

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Profile
cy: Proffil

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
