OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་
