OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: more
el: περισσότερα

en: Article
el: Άρθρο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: All
el: Όλες

en: Media
el: Μέσα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Profile
el: Προφίλ

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Sort By
el: Ταξινόμηση κατά

en: Asc
el: Αύξ
