OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: more
et: veel

en: Article
et: Artikkel

en: Reset
et: Tühista

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: All
et: Kõik

en: Media
et: Meedia

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Profile
et: Profiil

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Features
et: Omadused

en: Caption
et: Pealkiri

en: Photo
et: Pilt

en: Apply
et: Rakenda

en: Biography
et: Biograafia

en: Context
et: Kontekst

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Sort By
et: Sorteerimise alus

en: Asc
et: Kasvav
