OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Author
eu: Egilea

en: more
eu: gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Reset
eu: Garbitu

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: All
eu: Guztiak

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Blog
eu: Bloga

en: Profile
eu: Profila

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Photo
eu: Argazkia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Organization
eu: Erakundea

en: Context
eu: Testuingurua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
