OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Author
fil: May akda

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat
