OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (33 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Author
fr: Auteur

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Teaser
fr: Accroche

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: All
fr: Tout

en: Media
fr: Média

en: Address
fr: Adresse

en: Job Title
fr: Titre du poste

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Profile
fr: Profil

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: Author(s)
fr: Auteur(s)

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Caption
fr: Légende

en: Video
fr: Vidéo

en: Embedded Video
fr: Vidéo Intégrée

en: Apply
fr: Appliquer

en: Biography
fr: Biographie

en: Organization
fr: Organisation

en: Full Name
fr: Nom complet

en: Context
fr: Contexte

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Blog Post
fr: Billet de blog

en: Main Image
fr: Image principale

en: Gallery Images
fr: Images de la galerie

en: Sort By
fr: Trier par
