OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: more
hr: više

en: Article
hr: Članak

en: Reset
hr: Poništi

en: Teaser
hr: Mamac

en: All
hr: Svi

en: Media
hr: Mediji

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Profile
hr: Profil

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Last Name
hr: Prezime

en: Features
hr: Značajke

en: Apply
hr: Primjeni

en: Context
hr: Kontekst

en: Asc
hr: Uzlazno
