OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Author
hu: Szerző

en: more
hu: tovább

en: Article
hu: Cikk

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: All
hu: Mind

en: Media
hu: Média

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Profile
hu: Profil

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Features
hu: Jellemzők

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Video
hu: Videó

en: Embedded Video
hu: Beágyazandó videó

en: Photo
hu: Fénykép

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Biography
hu: Életrajz

en: Organization
hu: Szervezet

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Blog Post
hu: Blogcikk

en: Photo Gallery
hu: Fotógaléria

en: Sort By
hu: Rendezés

en: Asc
hu: Növ
