OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Author
jv: Penulis

en: more
jv: pepaké

en: Article
jv: Artikel

en: Reset
jv: Baléknā

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Profile
jv: Profil

en: Context
jv: Konték

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
