OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Author
kk: Автор

en: Article
kk: Мақала

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Blog
kk: Блогі

en: Profile
kk: Профиль
