OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: All
km: ទាំងអស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Context
km: បរិបទ
