OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: more
ku: زیاتر

en: Article
ku: وتار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
