OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: more
lt: daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: All
lt: Visi

en: Address
lt: Adresas

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Profile
lt: Profilis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Features
lt: Savybės

en: Caption
lt: Antraštė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Context
lt: Kontekstas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
