OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Author
mg: Mpamorona

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Teaser
mg: Famintinana
