OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്
