OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Author
mn: Зохиогч

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: All
mn: Бүгд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Blog
mn: Блог

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
