OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Author
mr: लेखक

en: more
mr: आणखी

en: Article
mr: लेख

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: All
mr: सर्व

en: Address
mr: पत्ता
