OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: more
my: ပို၍

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
