OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Author
nn: Forfattar

en: more
nn: meir

en: Article
nn: Artikkel

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Address
nn: Adresse

en: Blog
nn: Blogg

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
