OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Author
oc: Autor

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Teaser
oc: Acròcha

en: All
oc: Tot

en: Media
oc: Mèdia

en: Address
oc: Adreça

en: Profile
oc: Perfil

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Apply
oc: Aplicar

en: Context
oc: Contèxte

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Sort By
oc: Triar per
