OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Article
os: Уац

en: Reset
os: Раздæрау
